Sun Plaza - MIMARI
Copyright 2011 Sun Plaza.
MIMARI

Kayıp Alan Yaratmayan Kare Form

 

Sun Plaza'nın orman manzaralı ve boğaz manzaralı katlarından İstanbul'da olmanın tadını çıkarabilirsiniz.
 
Sun Plaza kayıpş olan yaratmayan kare form mimari plan tasarımı ile her türlü mekana çok rahat yerleşmenize imkan verir. Ayrıca mimari tasarımı sayesinde Sun Plaza'nın bodrum katlarında dahi güneş ışığını görebilirsiniz. İç mekanlarda kolon veya sarka kiriş olmaması iç dekorasyon tasarımınızı uygularken işinizi çok kolaylaştıracaktır.
 
Otopark alanlarından asansörlerle binaya ve bahçeye ulaşım imkanı veren Sun Plaza'da dolaşım çok ama çok kolaydır. 1.sınıf deprem bölgesinde uygun tüp - içinde - tüp sistemi betonarme dış perde ve asansör çekirdeği özelliklerine sahiptir.İki tüplü birbirine rijid bir şıkilde bağlayan 40 cm yüksekliğinde, 120 cm aksında kaset döşeme iç mekanlarda kolon veya sarkan kiriş bulunmayan sistem Radye temel sistem ISO 9001 belgeli C 35 sınıfı beton kullanılmıştır.
 
ISO 9001 belgeli BÇ III a sınıfı (anti sismik) çelik donatı 1998 Deprem Yönetmeliği koşullarına göre TS 708 standart çelik taşıyıcı Amerikan, Wiss, Janney Elstner tarafından statik sistem kontrollü ve "en iyi" rapor belgelidir.

SUN PLAZA, MASLAK, MASLAK PLAZA, PLAZA, SUN , MASLAK SUN PLAZA