Sun Plaza - ELOR HOLDING
Copyright 2011 Sun Plaza.
ELOR HOLDING

ELOR HOLDING

 

Türkiye'de ve yurt dışında bir çok sektörde faaliyetlerini başarıyla sürdüren Elor Holding A.Ş'ye bağlı grup şirketleri şu şekildedir:

 

Beybi Plastik Fabrikası Sanayii A.Ş. (İstanbul/Türkiye)

www.beybi.com.tr

1949 yılında Istanbul Maslak'da kuruldu. 1990 yılında Dudullu'da, 2010 yılında da Bursa'daki tesislerinde büyüdü. Türkiye'nin köklü ve güvenilir firmaları arasında yer almakta olan Beybi, eldiven üzerine yoğunlaşmasına rağmen, ev işleri, iş&sanayi, medikal ve medikal sarf ürün gruplarında faaliyet göstermektedir.

 

Sun Plaza Gayrimenkul Kiralama inşaat ve Ticaret A.Ş. (İstanbul/Türkiye)

www.sunplaza.com.tr

2002 yılında inşaatına Istanbul'un kalbi Maslak'ta başlanan ve 2005 yılında faaliyete geçen Sun Plaza 37 katlı çağdaş mimarisiyle, gerek çağın gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanmış ofis katları, gerekse konferans ve seminer salonları, yoga ve güzellik merkezi ile Istanbul'un yeni cazibe merkezi olmuştur.

 

Sun Turizm ve Su Sporları Tic. A.Ş, Hip-notics (Antalya/Türkiye)


www.hip-notics.com

Hip-notics Türkiye'nin ilk Cable-Ski park özelliği taşıyan tesisidir. 2008 yılında Antalya'cla 200 dönümlük bir arazinin üstüne kurulmuş 3 ayrı göletten oluşan bu eşsiz tesis, su kayağı ve wakeboard'a ilgi duyan ziyaretçilerine gün boyu eğlence imkanı sunmaktadır. 2009 yılından itibaren otel hizmeti de verilmektedir.

 

Euroschebin (Kirovograd/Ukrayna)

www.euroschebin.com.ua

Euroschebin 2011 yılında üretime geçmiş olan bir mıcır üretim tesisidir.

114 hektar arazisi ve modem makina ve teçhizatı ile Ukrayna'nın en modern işletilen mıcır tesisidir.

 

Beybi Giz Plaza (İstanbul/Türkiye)

www.beybigizplaza.com

1996 yılında inşa edilen Beybi Giz Plan, Maslak bölgesindeki en prestijli gökdelenler arasında yer almaktadır. Beybi Giz Plaza, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile yapılan, A sınıfı 122 ofisi ile farklı iş kesimlerine hitap etmektedir.

 

AMC Health (New York/USA)

www.amchealth.com

2002 yılında New York'da kurulan AMC Health, teknolojik altyapı kullanarak uzaktan hasta bakımı ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler sunmaktadır.

 

Ergosis Güvenlik Sistemleri Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş (İstanbul/Türkiye)

www.ergosis.com.tr

1999 yılında faaliyete geçen firma, Biometrics (parmak izi tanıma, özellikle iris tanıma) konusunda Türkiye'nin lider kuruluşudur. Ofislerde, özel işletmelerde, hapishanelerde, spor salonlannda kullanılan bu teknoloji bilhassa Personel Devam Kontrol Sisteminde (PDKS) yaygınlaşmıştır.

 

Sun Plaza Kartal (İstanbul/Türkiye)

Elor Holding'in yeni projesi Sun Plaza Kartal çok yakında..